Türkiye’nin “Gerçek Sosyal İçerik” platformuna hoşgeldiniz. Bildiğiniz üzere ülkemizde bir çok “liste“ler şeklinde içerik sunan web sitesi ve platform var. Bu sitelerdeki mantık editör yada yazar kendisince uygun gördüğü koleksiyonu bir görsel ve bir kaç satır yazı ile harmanlayarak ziyaretçilerin beğenisine sunarak çok kaliteli içerikler sunmaktadır. Biz Mezkur.com olarak olaya farklı bir bakış açısı getirerek bu listelere siz okuyucuların da ekleme yapmalarını sağlayarak daha kapsamlı listeler ortaya çıkmasını istiyoruz.

Site çalışma mantığı

    Bu alanda kendi hikayenizi yada dünyanın herhangi bir yerinde gerçekleşmiş bir olayı-hikayeyi imla kurallarına uygun bir şekilde kolay kullanımlı arayüz aracılığı ile paylaşarak onbinlerce kişiye duyurabilirsiniz.

    İzin verilen elementler: Video, görsel, tweet, facebook güncellemeleri, instagram içerikleri ve daha onlarca

    Kafanızda var olan yada bir yere not aldığınız listeleri “Örn:Leyla ile Mecnun dizisinde İsmail Abi Karakterini sevmemizin on nedeni” şeklinde bir liste oluşturmak istiyorsunuz. Hemen içerik gönder diyerek her neden için bir görsel yada video, ve görselin yada videonun altında kısa bir açıklama yazıp yazıyı yayımlamak.Arayüzde listenizin herkese açık öğe eklenebilir yada puanlanabilir olmasına karar verebilirsiniz.

    Sitede açık listeler bulunmaktadır. Siteye başlık ile ilgili kendi öğenizi ekleyebilirsiniz.


    Başında yukarıdaki not bulunan içeriklere kendi öğenizi ekleyerek listeyi genişletebilirsiniz.