in , ,

Mark’ın Harvard’a Kabul Edildiği Video Viral Oldu

33 yaşına giren Mark Zuckerberg Harvard’a kabul edildiğini gördüğü zaman çekilmiş eski bir videosunu paylaştı. Video Mark’ın babası Edward Zuckerberg tarafından çekildi. En prestijli üniversitelerden birine girdiği için oğluyla gurur duyuyordu. Bu muhtemelen en iyi throwbacklerden çünkü Mark Harvard’ın 366. Diploma töreninde Onur belgesini alacak!

Mark 2002 yılında girdiği üniversiteyi ikinci yılında bırakmak zorunda kaldı çünkü şuanda ederi 50 milyar olan Facebook’a odaklanmak istiyordu! Mark o zamanlar pijamalarıyla oturmuş kabul mail’ine bakıyordu.

“Kabul edilmişim.” Mail’i okurken verdiği ilk tepkiydi. Babası “Ciddi misin?” diye soruyordu çünkü bir ebeveyn için bu harika bir haber!

 

My dad took this video when I got accepted to Harvard. Next week I'm going back for commencement to get my degree. #tbt

Dikirim oleh Mark Zuckerberg pada 18 Mei 2017

“Harvard’a kabul edildiğimi öğrendiğimde babam bu video’yu çekmişti. Gelecek hafta diplomamı almak için Harvard’a gidiyorum #tbt ” yazısıyla bu videosunu paylaştı. Ve internet camiasında viral oldu! 15 saat içerisinde 3.5 milyon internet kullanıcısına ulaştı. 290.000 tepki aldı ve Facebook üzerinden 14.000 defa paylaşıldı.

Tepki ver!

54 puan aldı
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Yorumlar

Yorumlar

Klişelerden Uzak 13 Evlenme Teklifi

Kız Arkadaşı Olmayan “Gelin”in Nedimelerini Merak Ediyor Musunuz?