in

SevdimSevdim

Sevgilinizin Görünce Muhtemelen Ağlayacağı 7 Romantik Hediye

Bir an bile görmesek özleyeceğimiz,bakıp da doyamadığımız,uyurken onla sulanan gözlerimiz,sarmaşıklar gibi dolanmak isteyeceğimiz,aşk dolu baktığımız hayat arkadaşlarımıza veya sevdalarımıza hediye edebileceğimiz 7 romantik hediye..

1.Anı Balonları

Sevdiğimiz kişiyle beraber geçirdiğiniz,güzel anların fotoğraflarının arkasına hatırlatıcı sözler yazmak.Ve arkada bulunan boş beyaz çerçeveye ona duyduğumuz aşkı anlatan bir şiir yazmak.

2. 365 Gün Sen..

Aşkınız ile geçirdiğiniz her anı renkli kağıtlara yazın ve 1 yılın sonunda ona bu kavanozu hediye edin.

3.Aşk Şemsiyem

Resimde de gördüğünüz üzere sizlerinde kolaylıkla yapabileceği güzel bir tablo.Birlikte olduğunuz ve çok sevdiğiniz bir fotoğrafa aynı uygulamayı yapıp ona hediye edebilirsiniz.

4.Aşk Balonları

Kalpli ve resimlerinizin bulunduğu balonları bir odaya doldurun.Ve onun odaya girmesini sağlayın kapıyı ilk açtığındaki duygu dolu anları beraber hissedin..

5.Aşk Çikolataları

Özellikle erkekler sizlere sesleniyorum kadınların hiçbir zaman hayır diyemeyeceği tek yiyecek “çikolata”.Bu yüzden özenle bezenmiş kutuya sevgilinizin en  sevdiği çikolatayı da eklemeyi unutmayın.Kutunun iç yüzeyine bir fotoğrafınızı da yapıştırın.

6.Aşk Parçam..

Aşk bedel ister bu yüzden en sevdiğiniz gömlek veya tişörtü kesip ona yazdığınız,romantik mektubun arasına sıkıştırın.Böylece sizin ona karşı yaptığınız fedakarlık karşısında  gözlerinin dolmamasına imkan yok.

7.Aşk Masam

Kırmızı güller ve aşk kokulu mumlarla donatılmış bir oda.Masanın ortasına kırmızı gül yaprakları dökülmüş.Büyük ihtimal aşk dolu bakışlara gözyaşları eşlik edecek.

Report

Tepki ver!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yorumlar

0 Yorumlar

Dinledikten Sonra Müptelası Olacağınız Bir Grup “CinsBand”

5

Yüksek Lisans-Doktora Tezi Yazarken İşimize Yarayacak 5 Önemli İpucu