Son zamanlarda salgın nedeniyle birçok insan evde vakit geçirmeye başladılar. Dizi ve filmler online ortamlara yayılmasıyla birlikte Blu TV’de içerisinde birçok film ve dizin bulundurulmaktadır. Bu yazımızda evde kaldığınızda dönemde izlemek isteyeceğiniz Blu TV üzerinden izleyebileceğiniz en iyi yerli filmleri sizler için inceledik.

Online film ve dizi platformu olan Blu TV’de yayınlanan yerli film kategorisinde bulunan yerli filmlerini sizin için sıraladık. Her geçen gün online olarak film ve dizi sektöründe önemli artışlar olacağı beklenmektedir. Listeye ekleme yapmak için çekinmeyin.


 1. ersinaslan
  5

  Yusuf Ozan Korkut’un yazıp yönettiği kurmaca film türünde olan Adana- Ceyhan’ın arka sokaklarında yaşayan insanların hayatlarını ele alıyor.  Bu filmde karanlık hikayelerin, imkansızlığın ve yoksunluğu en gerçek ve yalın haliyle sergileniyor.


 2. ersinaslan
  1

  Zeki Demirkubuz yönetmenliği yaptığı 2012 yılı drama filmidir. Engin Günaydın, Nergis Öztürk, Serhat Tutumluer oyuncuların oynadığı filmde hoşlanmadığı eski arkadaşlarının akşam yemeğine kendisini zorla davet ettiren Muharrem'in, bu yemek ile birlikte başlayan konuşmalar sonucu eski defterlerin açılmasıyla hesaplaşmalar başlanmıştır.


 3. ersinaslan
  0

  Emin Alper’in yönetmenliğini yaptığı 2019 çıkışlı drama filmidir Yapımcılığını Nadir Öperli yaptığı film Türkiye, Yunanistan, Hollanda ve Almanya ortak yapımıdır. Cemre Ebuzziya, Ece Yüksel, Helin Kandemir, Kayhan Açıkgöz, Müfit Kayacan oynadığı annelerinin ölümünden sonra farklı yollara düşmek zorunda kalan üç kız kardeşi konu alıyor.


 4. ersinaslan
  0

  Zeki Demirkubuz yönetmenliğini yaptığı 2001 yılı drama filmidir. Dünya yanı başından akıp giderken, hiçbir şeye umursamayan hayatına karşı kayıtsızlık kalan tepkisiz bir adamın hikayesini konu alıyor. İsteksiz olarak evlenme kararını alıyor. Serdar Orçin Zeynep Tokuş ve Engin Günaydın oynadığı drama filmidir.


 5. ersinaslan
  0

  Zeki Demirkubuz yönetmenliğini yaptığı 2006 yılı drama filmidir.  Vildan Atasever, Ufuk Bayraktar, Ozan Bilen başrolünde oynadığı filmde karşılığını bulamayan kalplere birlikte tutkunun bu üç insanın yolunu nasıl birleştiğini ele alan ve bir kaderle birbirine bağlanırlar.

Add Your Content
Or
Paste a YouTube, Instagram or SoundCloud link or embed code.

Arkadaşınla paylaş

99

Yazıya duygu kat!

Eğlenceli Eğlenceli
5
Eğlenceli
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
53
Şaşırtıcı
Komik Komik
42
Komik
Sevdim Sevdim
37
Sevdim

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Countdown
The Classic Internet Countdowns
List
The Classic Internet Listicles
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals