En Güzel Köpek Fotoğraflarını Ben Çekerim

Benim adım Kristýna Kvapilová ve ben Çek Cumhuriyeti’nden bir köpek fotoğrafçısı, gezgin ve frizbi oyuncusuyım. 21 yaşındayım ve Canon 5D Mark IV’ün gururlu sahibiyim.

Bilgisayar tabanlı işimden ayrıldığımda, sık sık beni bir yoldan görebiliyor, seyahat ederek ve dünyayı keşfederek 7 yaşındaki güzel Avustralya Çoban Çoban Köpeğim, kişisel öğretmenim ve aynı zamanda en iyi ve en sadık bir model. Şimdiye kadar yaşadım! O, örneğin, komuta yalamak gibi birçok hile yapabilen profesyonel bir köpek modelidir.

Hayatım boyunca gerçekten değişti … Ben sadece onunla bir fotoğrafçıyım ve bunun için inanılmaz derecede memnunum. O her zaman benimle çok sabırlıydı ve onun yüzünden çok şey öğrendim.

Fotoğrafta öncelikli olarak evcil hayvanlara odaklanıyorum ve amacım fotoğrafların bahçedeki temel fotoğraflardan daha özel görünmesini sağlamak. Estetik öğeler, anılar veya dış dünyayla iletişim kurmama yardımcı olabilecek bir mesaj getirmek istiyorum. Portrelerimde köpeklerin gerçek doğasını, kişiliklerini yakalamayı severim.

Ama gittikçe daha çok sevdiğim şey seyahat, köpek ve fotoğrafların birleşimidir. Sadece fotoğrafla ilgili değil, aynı zamanda bir macera deneyimiyle de ilgili: Bir çadırda uyumak, pençelerimizi kirletmek ve nefes kesen doğada yürümek.

Daha fazla bilgi: Instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tepki ver!

0 points
Upvote Downvote

Kitap Okumanın Kanıtlanmış Faydaları

Kağıttan Kuşlar Yapan Hintli Sanatçılar