1. 5 Game Night (Oyun Gecesi)

  Game-Night-.gif

  Sıralamaya 10. sırada giren bölümde; Barney'in eski hayatındaki utanç dolu bir kaset seyredilir. Barney (her ne kadar inandırıcı olmasa da) utanç doludur. Bizim tayfa Barney'i rahatlatmak için hayatlarındaki en utanç verici anlarını paylaşırlar. 

 2. 4 Spoiler Alarmı (Spoiler Alert)


  Ted, çok hoşlandığı Cathy ile çıkmaya başlar. Ama onun görmediği diğer 4'lünün gördüğü bir kusuru vardır. Bu kusuru Ted'in kendisinin bulmasını isterler. Bölüm sonunda Ted Cathy'deki kusuru bulur ve nasıl da şimdiye kadar göremediğini sorgular. 

 3. 3 The Final Page: Part Two

  barney-robin.gif

  8. sezon 12. bölümde Barney Ted'e bir sır verip kimse ile paylaşmamasını söyler. (Barney, Patrice'e evlenme teklif edecektir ve Robin'in bilmesini istemez). Ama Robin bir şekilde orada olur. Herşey planlanmışıtır. 

 4. 2 Tokat İddiası (Slap Bet )

  bet-slap-himym.gif

  Bu bölümde, Barney ile Marshall Robin'in alışveriş merkezine gitme korkusu üzerine bahse giriyor. İlk başlarda Barney haklı görünüp tokatı atar. Ama işler daha farklıdır ve üstünlük Marshall'a geçer. Tokat sayısı katlanmıştır ve her an tokat atabilir. 

 5. 1 Anneniz Benimle Nasıl Buluştu (How Your Mother Met Me)


  9 yıldır devam eden dizide şimdiye kadar Ted, çocuklarına annesi ile tanışmadan önce yaşadıklarını (Barney, Lily Robin ve Marshall ile) anlatıp dururken bu bölümde annelerinin bu dönemde ne yaptığını anlatıyor. 


Arkadaşınla paylaş

83

Yazıya duygu kat!

Eğlenceli Eğlenceli
42
Eğlenceli
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
37
Şaşırtıcı
Komik Komik
26
Komik
Sevdim Sevdim
21
Sevdim
Defne Çolpan
Merhaba ben Defne. Edebiyat 4. sınıf öğrencisiyim. Sıkıcı okul işlerinden arta kalan zamanlarımı okumaya, yazmaya ayırıyorum. Ayrıca AylakPanda için içerik üretmek hoşuma gidiyor. Yazılarımı umarım sıkılmadan okuyorsunuzdur. Sevgiler.!!!

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Countdown
The Classic Internet Countdowns
List
The Classic Internet Listicles
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals