Bir dönem ülkemizde yayın yapan ve en sevilen kanallardan biri olan CNBC-E dizileri, döneme damgasını vurup iz bırakan CNBC-E yapımları olarak yer almaktadır. En sevilen ve de unutulmayan diziler sizin için derlenmiştir.


 1. ersinaslan
  5

  Tam anlamıyla inek diye tabir edilen iki genç ve apartmana yeni taşınan hem güzel hem de seksi bir kız olan Penny arasındaki olaylar anlatılmaktadır. Penny, bu zeki ama sosyal hayatları berbat iki gence yardım edebileceğini düşünmektedir. Amerikan sitcomdur.


 2. Defne Çolpan
  3

  Amerikan yapımı komedi dizisi olarak CNBC-E ekranlarında yayınlanmıştır. Kimseye bir yararı dokunmayan bir kapkaççı olan ve geçirdiği kazadan sonra karma felsefesine inanan Earl, iyilik yapıp iyilik bulma peşinde koşuyor.


 3. Defne Çolpan
  1

  Amerikan drama dizisidir.  Lisede kimya öğretmeni olan Walter White ile öğrencisi Jesse Pinkman birlikte metamfetamin işine girerler. Maddi açıdan ailesini geçindirmek için ve bunun için çok kısa bir süresinin kaldığını öğrenen Walther White, uyuşturucu piyasasını çok iyi bilen öğrencisi ile uyuşturucu ticaretine başlar. 


 4. Defne Çolpan
  1

  Buffy Summers normal bir genç kız hayatı yaşarken aslında vampilerle savaşmak için seçilmiş bir kız olduğunu anlar ve sonrasında hayatı değişecektir. Buffy Summers ve hayatını anlatan gençlik dizisidir.

 5. 5 Dexter


  Defne Çolpan
  1

  Amerikan drama dizisidir. Dexter Morgan, polis deparmtnaında kan sıçrama analisti olarak çalışmaktadır. Ancak aynı zamanda kimsenin bilmediği gizli bir hayat süren seri katildir.


 6. ersinaslan
  1

  ABD yapımı bir sit-com dizisidir. Romantik ve komedi türünde çekilen dizi 9 yıl boyunca devam etmiştir. 5 arkadaşın günlük yaşamlarında başlarından geçenleri anlatmaktadır. Karakterlerden biri olan Ted’in hayatının romantik aşkını aramasını konu edinmektedir.


 7. Defne Çolpan
  0

  Aynı klinikte görevli olan iki estetik cerrahın hikayesini anlatmaktadır. En uzun süreli yapımlardan biri olarak CNBC-E ekranlarında da yer almıştır. Cesur sahneleri ve iddialı hikayesi ile önemli bir hayran kitlesi oluşturmuştur.

 8. 8 Chuck


  Defne Çolpan
  0

  Aksiyon ve komedi dizisidir. Baş karakter Chuck ve onun etrafında olayların geliştiği bir konuyu işlemektedir. Üniversiteden atılmasına neden olan eski arkadaşı Bryce’tan yıllar sonra bir e-posta alır ve devletin gizli sırları Chuck’ın zihnine kaydedilir ve olaylar gelişir.


 9. ersinaslan
  0

  Amerikan gençlik dizisi olarak CNBC-E ekranlarında yayınlanmıştır. Bir grup arkadaşın çocukluk yıllarından üniversite dönemlerine kadar yaşadıklarını, arkadaşlık bağlarını anlatmaktadır.


 10. Defne Çolpan
  0

  İntiharı seçen Mary Alice Young’un dört yakın arkadaşının hayatlarını anlatmaktadır. Bu kadınların rutin düzenleri ne kadar tekdüze görünse de işin aslı göründüğünden farklıdır.


 11. Defne Çolpan
  0

  Bilimkurgu içerikli bir televizyon dizisiydi. Bir gün, 4.400 kayıp kişinin yeniden ortaya çıkması küresel toplumu karıştıracak ve davada yer alan federal ajanlar kurbanların değiştirilme yollarını keşfedeceklerdir.


 12. ersinaslan
  0

  Dünyada yarım kalan işleri olduğu için bulunduğumuz boyutu terk edemeyip diğer boyuta geçemeyen ruhları görebilen Melinda Gordon ve başından geçenleri anlatan en sevilen diziler arasında yer alan bir CNBC-E dizisidir.


 13. ersinaslan
  0

  Cecily Von Ziegesar'ın aynı adlı kitap serisine dayanılarak uyarlanmış bir Amerikan gençlik drama dizisi olarak CNBC-E ekranlarında yayınlanmıştır. Manhattan'da yaşayan 6 gencin hayatlarındaki olaylar internette blog halinde yayınlanmaktadır.


 14. Defne Çolpan
  -1

  45 dakikalık bölümlerden oluşan Amerikan yapım bir dizidir. Ally Mcbeal çevresindeki olayları konu alan bir grup avukat arkadaşın öyküleri yer almaktadır.


 15. Defne Çolpan
  -2

  Bilimkurgu içerikli bir dizi olarak CBNC-E ekranlarında yayınlanmıştır. Doktor olarak bilinen ve de zamanda yolculuk yapan zaman lordunun maceralarını anlatmaktadır.

Add Your Content
Or
Paste a YouTube, Instagram or SoundCloud link or embed code.

Yazıya duygu kat!

Eğlenceli Eğlenceli
21
Eğlenceli
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
17
Şaşırtıcı
Komik Komik
6
Komik
Sevdim Sevdim
54
Sevdim

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Countdown
The Classic Internet Countdowns
List
The Classic Internet Listicles
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals