Netflix’in kendi yapımları arasında yer alan önemli projeler, son dönemlerde en çok izlenen filmlerin arasında yer almış ve de izlenmiştir.  En başarılı Netflix yapımları sizin için derlendi.  


 1. Defne Çolpan
  1

  IMDb puanı 7.0 olan Hogar, suç gerilim filmidir. Vaktiyle başarılı bir reklam yöneticisi olan Javier Muñoz, bir süredir işsizdir ve artık masraflarını karşılayamayacağı için son derece lüks evinden çıkması gerekecektir. Ancak anahtarlarının hala kendisinde olduğunu fark ettiğinde eski evin, yeni kiracılarını takip etmeye başlayacaktır. Fakat bu takıntısı işlerin daha karmaşık bir hal almasını sağlayacaktır.


 2. Defne Çolpan
  1

  Henüz mart ayında yayınlanan The Decline, aksiyon-macera türünde en başarılı Netflix yapımları arasında yer almaktadır. Antoine, verilen bir hayatta kalma eğitimine katılır ve bu eğitimde farklı kıyamet senaryoları ile karşılaşır. Kamp esnasında bir felaket yaşanır ve artık ölüm kalım mücadelesi başlamıştır.


 3. Defne Çolpan
  1

  Extraciton, bol aksiyon içeren gerilim dolu en başarılı Netflix yapımları arasında yer almaktadır. Uluslararası bir suç baronunun oğlu kaçırılır ve onu kurtarmak için kaybedecek hiçbir şeyi olmayan bir paralı asker görevi kabul ederek Bengladeş’e gider. Silah ve uyuşturucu satıcılarının olduğu ve aksiyonun hiç eksilmediği bu filmde çocuğu kurtarmaya giden Rake ve çocuğun hikayesi anlatılıyor.


 4. Defne Çolpan
  1

  Oyuncuları arasında Robert De Niro, Al Pacino ve Joe Pesci gibi önemli oyuncuların yer aldığı ve onların performanslarını izlemek isteyenler için biyografik bir suç filmidir. IMDb puanı ise 7.9’dur. 

  İrlandalı lakaplı Frank Sheeran’ın hayatından kesitler sunan film, 1950 ve 1970 arasında çetesi ve arkadaşı Jimmy Hoffa ile kesişen olayları da anlatıyor. Mafyaların, Amerikan tairihindeki gizemli suç olaylarına da değiniyor. John F. Kennedy suikasti, işçi lideri Jimmy Hoffa’nın ortadan kayboluşu gibi birçok konu izleyiciye sunuluyor. En başarılı Netflix yapımlarından biri olarak yer almayı başarırken aynı zaman da oldukça uzun bir film olarak da dikkatleri çekmeyi başarmış bir yapımdır. 


 5. Defne Çolpan
  0

  En başarılı Netflix yapımları arasında yer alan The Platform, Toronto film festivalinde de ödül almıştır. Bilim kurgu ve korku gerilim türünde distopik bir gelecekte geçmektedir. Her katta bir hücre ve iki kişi bulunmaktadır. Üst kattakilerin çok daha iyi beslendiği, dikey yapıda bir hapishanede iki dakika süreyle yukarıdan aşağıya doğru yiyecek gönderilmektedir. Üst katta yer alanlar karınlarını doyurmak için zamanlar yarışırken alt kattakiler ise açlık ile mücadele etmek zorunda kalacak ve de zaman geçtikçe vahşileşeceklerdir.  Fakat bir mahkum adaletin sağlanması ve herkesin yeterli bir şekilde yemek yiyebilmesi için sistemde değişiklik yapmak isteyecektir. IMDb puanı 7.1 olarak belirtilmiştir.


 6. Defne Çolpan
  0

  Alman yapımı bir Netflix filmlerinden biri olan , sürükleyici hikayesiyle romantik komedi tadından bir film olarak birçok kişi tarafından beğenilerek izlenmiştir. Milyarder bir ailenin kızı kendi isteği aşçılık hayali ve okul için ailesini ikna etmek adına varoş bir semtte yaşayan boksör bir genç ile iş birliği yapar. Samimi diyalogları ile ilgi çekmeyi başaran film, en başarılı netflix yapımları arasında yer almayı başarmıştır.


 7. Defne Çolpan
  -1

  Uncut Gems, baş rolünde Adam Sandler’ın yer aldığı dram, suç ve gerilim türlerini bulabileceğiniz bir yapımdır. Howard Ratner, bahis ve kumar tutkusu olan ve aynı zamanda da mücevher satıcısı olan biridir. Ancak fazlasıyla borcu olan Ratner, kötü adamlarla da ilişkilerini dengede tutmak zorundadır. Kaotik atmosferde çekimleri yapılan bu film, kesinlikle izlenmesi gereken Netflix filmleri arasında yer almaktadır.

Add Your Content
Or
Paste a YouTube, Instagram or SoundCloud link or embed code.

Yazıya duygu kat!

Eğlenceli Eğlenceli
48
Eğlenceli
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
43
Şaşırtıcı
Komik Komik
33
Komik
Sevdim Sevdim
26
Sevdim
Defne Çolpan
Merhaba ben Defne. Edebiyat 4. sınıf öğrencisiyim. Sıkıcı okul işlerinden arta kalan zamanlarımı okumaya, yazmaya ayırıyorum. Ayrıca AylakPanda için içerik üretmek hoşuma gidiyor. Yazılarımı umarım sıkılmadan okuyorsunuzdur. Sevgiler.!!!

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Countdown
The Classic Internet Countdowns
List
The Classic Internet Listicles
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals