Yardım

Neden AylakPanda

AylakPanda olarak başladığımız bu yolda klasik sosyal medya anlayışından sıyrılarak; amatör fotoğrafçısından tut, ürününü pazarlayanlara kadar, öykü yazarlarından tutun sosyal medya yöneticilerine kadar hemen herkesin içerik ekleyip binlerce kişiye ulaşabileceği bir mecra yaratıyoruz. İlk yapmanız gereken üye olup size en uygun içerik biçimini seçerek adım atmak.

Bir Gezgin için

Mesela bir gezgin isen Gürcistan deneyimlerini 15 madde de sıralayarak okuyuculara ışık olabilirsin. En sonra instagram yada twitter hesabını paylaşarak takipçi kasabilirsin.

İyi bir okuyucu

Farzedelim iyi bir okuyucusun. En iyi Tolstoy kitaplarından 8 tanesini açık liste olarak sıraladın. Başka bir Tolstoy okuyucusu gelip 2 tane daha ekliyor. Toplamda 10 tane Tolstoy kitaplı bir liste elde etmiş oluyoruz. Diğer kullanıcılar da bu kitaplara puan vererek en iyi kitabı  üste doğru çıkarıyor. Eğlenceli değil mi?

Sanatçı

Belki de iyi bir çizersin. Yaptığın resimleri instagramda paylaşıyorsun ama eş dost dışında kimse görmüyor. İşte sana bir fırsat. Çalışmalarını burda liste olarak paylaş gelsin eleştiriler, gelsin takipçiler. Belki de resmi bırakıp başka alana bile yönlendirebiliriz seni.

Test ve Liste Severler

Yada online satış mı yapıyorsun. Gir içerik ekle bölümünden bir test oluştur. Testi tamamlayanlar yada 20 soru üzerinden 18+ yapanlara en sonra bir ödül, bir indirim kuponu vermeye ne dersin?

İşte AylakPandayı anlatmaya çalıştım. Bunun gibi buraya yazamadığım bir çok şeyi yapmana olanak veriyoruz. Kafana takılan birşey, ekibimize takılmak yada site ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsan iletişim bölümünden çekinmeden yazabilirsin.

Sevgiler.

AylakPanda ekibi

Choose A Format
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Countdown
The Classic Internet Countdowns
List
The Classic Internet Listicles
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals